Denizlipost ve Denizlihaber’de yer alan haberlerde Merkezefendi Belediyesi’nin bir organizasyonu daha fiyasko ile sonuçlandığı kamuyoyu ile paylaşıldı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nu sert sözlerle eleştirdi.

Ornaz Vadisine yapılan yeni mesirelik alanın açılışı için yoğun duyuru ile halkı davet eden Merkezefendi Belediyesi, beklediğinden çok daha fazla katılım olunca zor anlar yaşadı. Etkinliğe gelen birçok kişi aç kaldı.

Aç kalmaya tepki gösterenlerden biri de Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi oldu. Zeybekçi yaptığı konuşmada organizasyon ile ilgili eleştirilerini şu sözlerle dile getirdi: ”Sizler yemek yok kalmadı diyorsunuz. Ben de yemedim. Biz de şu anda sadece su içerek iftarımızı açtık. Biz yemek yemedik, yemeyeceğiz, çünkü yok…” Bakan Zeybekçi yaptığı bu sert konuşma sonrası etkinliği terk etti. Zeybekçi’nin yanı sıra çok sayıda vatandaştaş da tepkilerini dile getirdi ve etkinliği terk etti. Merkezefendi Belediyesi, düzenlemiş olduğu organizasyon ile ilgili fiyaskolarına bir yenisi eklemiş oldu.

Kaynak: Denizli Post, Denizlihaber

  • Hakkımızda
  • Künye

 

Başka Bir Denizli… Başka Bir Ülke… Başka Bir Dünya… MÜMKÜN…