Menemen Belediyesi’nde vatandaşlara müzik eşliğinde hizmet

İzmir Menemen Belediyesi yeni başlattığı uygulamayla çalışanlarını ve belediyeyi ziyaret edenleri müzik dinletisiyle karşılıyor. Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy uygulama ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Belediyeye gelen vatandaşlarımıza güzel bir sürpriz olsun istedik. Müzik eşliğinde işlerini hallederken, aynı zamanda da keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz” dedi.

İzmir Menemen Belediyesi tarafından ana hizmet binası girişinde başlatılan müzik dinletisi uygulaması, hem vatandaşlardan, hem de belediye çalışanlarından büyük ilgi görüyor. Belediyeye gelen Menemenliler, müzik tınıları eşliğinde işlerini yapmanın mutluluğunu yaşarken, uygulamadan duydukları memnuniyeti de dile getiriyorlar. Belediye çalışanları ise müzik eşliğinde çalışmanın kendilerini rahat hissettirdiğini ifade ediyor.

‘MÜZİKLE MOTİVE EDİYORUZ’

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, “Belediyeye gelen vatandaşlarımıza güzel bir sürpriz olsun istedik. Müzik eşliğinde işlerini hallederken, aynı zamanda da keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz” dedi.

Aksoy, “Müziğin, insan psikolojisi üzerindeki etkisini hepimiz biliyoruz. Sonuçta ruhun gıdası. Belediye çalışanı arkadaşlarımız da, gün içerisinde Menemen için çok çalışıyor ve yoruluyorlar. Bu onları da motive eden bir uygulama oldu” diye konuştu.

Kaynak: DUVAR

İlginizi çekebilir