Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski oyuncusu Mehmet Aurelio Çorumspor’la anlaştı. Kulüp Başkanı Fatih Özcan, “Sezon sonunda kupayı alacağız dedi.

Brezilyalı Türkiye vatandaşı ve eski milli futbolcu Mehmet Aurelio, Türkiye 3. Futbol ligi 3. grup takımlarından Çorum Belediyespor’a teknik direktör oldu.
Çorum Belediyespor tesislerinde düzenlenen imza töreninin ardından göreve başlayan Mehmet Aurelio, futbolcularla tek tek tanışarak kısa bir toplantı yaptı.

Çorum Belediyespor kulübü başkan Fatih Özcan ise imza töreninde yaptığı konuşmada, “O arzuladığımız günlere Mehmet hocamla kavuşacağımıza eminiz. Sezon sonu kupayı alacağız. Kendisini Türk vatandaşı yaptık, buradaki başarılarıyla da Çorumlu Mehmet yapmayı başaracağız” dedi.

Teknik direktör Mehmet Aurelio da Başkan Fatih Özcan ve kulüp yöneticilerine bu göreve kendisi layık gördükleri için teşekkür ederek, “Çorum Belediyespor gibi özel bir kulübe geldim. Yöneticilerimiz, teknik kadromuzu ve taraftarlarımızla Çorum Belediyespor için koşturacağız. İnşallah şampiyonluk yaşayacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Duvar Gazetesi

  • Hakkımızda
  • Künye

 

Başka Bir Denizli… Başka Bir Ülke… Başka Bir Dünya… MÜMKÜN…