Eğitimde bunca rezalet yaşanırken, eğitim yap-boza dönmüşken, milyonlarca öğrenci nasıl bir sınava girecek, okul yerleştirmeleri nasıl olacak kafaları karışmış iken Milli Eğitim Bakanlığı bürokratları üşü gücü bıraktı DEVAM için uğraşıyor.

Mert Bıldırcın’ın Birgün’de yer alan haberi aşağıda:

MEB bürokratlarından AKP’ye destek

MEB bürokratları ile bazı il ve ilçe müdürlükleri Twitter’da “DavanaSahipÇık” etiketiyle başlatılan ve AKP propagandasını içeren kampanyaya destek mesajları paylaşıyor

Velilerin ve öğrencilerin sınav tepkisinin bile sandığa olumsuz yansımasını önlemek için takvimini seçime endeksleyen Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) bazı bürokratları, “15 Temmuz Derneği”nin Twitter’da AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla başlatığı kampanyaya destek oluyor.

meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-477250-1.

Twitter’da, “DavanaSahipÇık” etiketiyle başlatılan kampanyaya katılan MEB bürokratları arasında MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu da yer aldı. Aydoğdu propagandaya, “Kazanımları kaybetmemek için, millet için,15 Temmuz’un acılarını dindirmek için davana sahip çık” ifadeleriyle katıldı.

meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-477251-1.

Aydoğdu’nun mesajında, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Erdoğan’ı da etiketlemesi dikkati çekti.

meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-477252-1.

Kampanyaya Aydoğdu’nun yanı sıra Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Samsun, Bitlis ve Çorum İl Milli Eğitim Müdürlükleri de resmi sayfalarından “destek” verdi.

Kaynak: Birgün

 

 

 

  • Hakkımızda
  • Künye

 

Başka Bir Denizli… Başka Bir Ülke… Başka Bir Dünya… MÜMKÜN…