Özgür Denizli

KHK’lı Nazan Bozkurt’a dolmuşta taciz ve saldırı

Ankara Yüksel Caddesinde “İşimi İstiyorum” talebiyle her gün açıklama yapan KHK’lı eğitimcilerden Nazan Bozkurt, dün akşam saatlerinde bindiği dolmuşta taciz ve saldırıya uğradı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Nazan Bozkurt, yaşananları şöyle anlattı;

“Cezasız kalan suç kadar suçluya cesaret veren bir şey yoktur” notuyla yaptığı açıklamada, olayın “Yer verme” tartışması nedeniyle başladığını belirtti.

Genç kadının iddiasına göre dolmuşta yaşanan gerilim şu şekilde gerçekleşti:

“Olay bir dolmuşta başıma geldi. Kulaklığımı takmış akşam açıklaması videosunu izliyordum. Biri bacağıma dokunarak beni dürttü. ”Allah allah, tanıdık biri mi” diye kafamı kaldırdığımda tanımadığım birini gördüm. Bana bir şey söylüyordu. Kulaklığı çıkardım ”Kalk da şu kadına yer ver” dedi.

”Anlamadım neden bana söylüyorsunuz, neden bacağıma dokunuyorsunuz” dedim. ”Sen gençsin kalk” dedi. ”Neden bana söylüyorsunuz, benden çok daha gençler var burda” dedim.

“Sen kalkacaksın”
”Sana söylüyorum sen kalkacaksın” deyince anladım ki sıkıntılı biri. Yanındaki kadın bana adamın normal olmadığını anlatan bir işaret yaptı. Adam bu arada ”Yaşlı kadına niye yer vermedin” diye bağırmaya devam ediyordu. Ki yaşlı dediği de en fazla 45 yaşında bir kadındı. Ben de ”Kalkarım veya kalkmam, siz bana ne hakla dokunursunuz” dedim ve hemen arkasından ”Dokundum da taciz mi ettim o*ospu” diye küfürlere başladı bu adam.

Durup dinlenmeden küfrediyordu. Sakinliğimi koruyup kendisini videoya almaya başladım. Dolmuşun sürücüsüne de karakola çekmesini söyledim. Ancak şoför, ”Ben para kazanıyorum” dedi ve adamın darp etmeye kadar varan sapkınlıklarına müdahale etmedi.

Bu sapık adam, bana yumruk atacakken araya bir erkek yolcu girdi. Sonra bu sapık, yanındaki kadının zorlamasıyla dolmuştan kadınla birlikte indi.

Kaynak: Fersude
Exit mobile version