Başrollerde Lucas Hedges ile Julia Roberts’ın yer aldığı “Ben is Back” vizyona girdi.

Dünya prömiyerini 43. Toronto Film Festivali’nde yapan, Peter Hedges’in yazıp yönettiği “Ben is Back”, bugün itibarıyla vizyonda.

“Ben is Back”, madde bağımlısı bir gencin Noel arifesinde ansızın ailesinin evine dönüşünün akabinde gelişenleri konu ediniyor. Filmin sinopsisi şöyle:

“19 yaşındaki Ben Burns, madde bağımlısı olan bir gençtir. Bir süredir rehabilitasyonda tedavi gören Ben, Noel arifesinde, ailesinin banliyö evine geri döner. Ben’in bu beklenmedik dönüşü, ailenin sarsılmasına neden olur.

“Sevgi dolu bir anne olan Holly ise, oğlunun dönüşünü büyük bir mutlulukla karşılar. Ancak kısa bir süre sonra gerçekler su yüzüne çıkınca Holly, çok geçmeden oğlunun büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu öğrenir.

“Holly, hayatlarının sonsuza dek değişmesine neden olabilecek bu 24 saat boyunca, ailesinin çöküşüne engel olmak için elinden geleni yapmak zorundadır.”

Başrollerde Julia Roberts ve Lucas Hedges’ın yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda, Courtney B. Vance, Kathryn Newton ve Rachel Bay Jones da bulunuyor.

Filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=XotJC1el6oU&feature=player_embedded

Kaynak: KARINCA

 

  • Hakkımızda
  • Künye

 

Başka Bir Denizli… Başka Bir Ülke… Başka Bir Dünya… MÜMKÜN…