Jennifer Lopez’in konserini locadan izlemenin bedeli 20 bin euro

Antalya’da Regnum Carya Otel’de 6 Ağustos’ta konser verecek olan Jennifer Lopez’i locada dinlemek isteyen 20 bin euro, ayakta dinlemek isteyen ise 4 bin TL ödeyecek.

ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez, It’s My Party turnesi kapsamında 6 Ağustos’ta Antalya’da konser verecek. Serik ilçesine bağlı turizm bölgesi Belek’teki Regnum Carya Otel’de 2 saat sahnede olması beklenen Lopez’in konseri öncesinde bir ekip otele gelerek incelemelerde bulundu. Ekibin onay vermesiyle, otel yönetimi ile ünlü şarkıcı kontrat imzaladı. 5 yatak odası, özel havuzu ve helikopter pisti bulunan kurşun geçirmez camlara kaplı 3 katlı villada kalacak.

Jennifer Lopez konserinin bilet fiyatları ise dikkati çekti. Konseri ayakta izlemek isteyenler 4 bin TL, locada dinlemek isteyenler ise 20 bin euro (135 bin lira) ödeyecek. Biletlerin hızla tükendiği konser öncesi 28 locanın büyük bölümü satıldı. Lopez’in konser alanındaki bir locanın kendisine ayrılmasını istediğini aktaran Deniz Üstertuna, “Özel misafirlerini burada ağırlamak istemiş olabilir. 35 kişilik ekip gelecek. Bu sene doğum günü ve evlenmeyi düşünüyor. Locayı kimin için istediğini biz de o zaman göreceğiz” dedi.

Kaynak: ARTI GERÇEK  (NTV)

İlginizi çekebilir