Demirtaş: Sandığa gidiyoruz değil mi?

Demirtaş’tan sandık çağrısı: Merhabalar, nasılsınız? Sandığa gidiyoruz, değil mi? Oyunuzu mutlaka kullanın ve sayım bitene kadar da sandığa sahip çıkın lütfen.

HDP’nin Edirne Cezaevi’nde tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “Oyunuzu mutlaka kullanın ve sayım bitene kadar da sandığa sahip çıkın lütfen” çağrısında bulundu.

Demirtaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Merhabalar, nasılsınız? Sandığa gidiyoruz, değil mi? Oyunuzu mutlaka kullanın ve sayım bitene kadar da sandığa sahip çıkın lütfen. Güzel sonuçları akşam hep birlikte, keyifle izleyelim” dedi.

DEMİRTAŞ’TAN YENİ RESİM

Demirtaş, paylaşımına yeni çizdiği bir resmi de ekleyerek, “Bir resim çalışmamı da paylaşmak istiyorum sizlerle. Yarının daha güzel olması dileğiyle…” dedi. (HABER MERKEZİ)

Resmi Twitter'da görüntüle

Selahattin Demirtaş

@hdpdemirtas

Merhabalar, nasılsınız? Sandığa gidiyoruz, değil mi? Oyunuzu mutlaka kullanın ve sayım bitene kadar da sandığa sahip çıkın lütfen. Güzel sonuçları akşam hep birlikte, keyifle izleyelim. (Bir resim çalışmamı da paylaşmak istiyorum sizlerle. Yarının daha güzel olması dileğiyle…)

İlginizi çekebilir