Özgür Denizli

Ceylanpınar Belediye Başkanı’nın abisi böyle karşılandı

Ceylanpınar’ın AKP’li Belediye Başkanı Menderes Atilla’nın abisi için düzenlenen karşılama töreninde onlarca silahlı adam görüntülendi, havaya yüzlerce el ateş edildi.

İki aydan bu yana hastalığı nedeniyle İstanbul’da tedavi gördüğü belirtilen Ceylanpınar eski belediye başkanı ve abisi Mehmet Sait Atilla için 100’e yakın silahlı adam görevlendirildi.

Şanlıurfa’ya bağlı Ceylanpınarın AKP’li Belediye Başkanı Menderes Atilla, iki aydan bu yana hastalığı nedeniyle İstanbul’da tedavi gören Eski Belediye başkanı ve abisi Mehmet Sait Atilla için silahlı karşılama töreni düzenledi. Mehmet Sait için ilçe girişinde oluşturulan alanda silahlı adamlar havaya ateş açtı.

CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, olaya ilişkin görüntüleri sosyal medya üzerinden paylaşırken, “Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla hasta olan abisi için karşılama töreni düzenledi. Tüm kurumlardaki personel katılım için uyarıldı. 100 kadar silahlı adam ilçe girişinde ulu orta savaş varmış gibi adeta göğü inletiyor” ifadelerini kullandı.

 

Exit mobile version