Yönetmen koltuğunda Drake Doremus’un oturduğu, başrollerinde Ewan McGregor ve Léa Seydoux’nun yer aldığı bilimkurgu filmi “Zoe”dan Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Yönetmen Drake Doremus’un yeni filmi “Zoe” (Aşkın Algoritması) 21 Aralık’ta vizyona giriyor.

Ridley Scott’ın yapımcılarından biri olduğu film, dünya prömiyerini Nisan ayında Tribeca Film Festivali’nde yapmıştı.

Bilimkurgu türündeki filmin oyuncu kadrosunda, Ewan McGregor, Léa Seydoux, Theo James, Rashida Jones ve Christina Aguilera gibi isimler yer alıyor.

Filmloverss’ın haberine göre filmin sinopsisi şöyle:

Yakın bir gelecek… Sınırları zorlayan teknoloji ve algoritmalar, romantik ilişkileri bir bilime indirgemiştir. Bilgisayarda yapılan simülasyonlar ilişkilerin uyumunu ve ömrünü bulmakta; öte yandan şirketler tarafından dizayn edilen yapay zekalı sentetik eşler, insanlara romantik ilişkilerde aradığı her şeyi vermektedir. Cole ve Zoe, ideal android eşler tasarlayan ve bu teknolojiyi geliştiren bir şirkette çalışan iki mühendistir. Aralarındaki profesyonel ilişki, zamanla romantik bir boyuta evrilir. Fakat android robotlardan Ash’in de Zoe’ye ilgi duymaya başlaması, Zoe’nin bazı gerçeklerle yüzleşmesine yol açar.

Başrollerde Ewan McGregor ve Léa Seydoux’ya Theo James, Rashida Jones ve Christina Aguilera’nın eşlik ettiği filmin kurgusunu Babel, Birdman filmlerinin Oscar adayı kurgucusu Douglas Crise üstleniyor. Ridley Scott’ın yapımcısı olduğu filmin yönetmenlik koltuğunda ise Like Crazy ve Equals ile çıkış yakalayan Drake Doremus oturuyor.

“Zoe”dan yayınlanan Türkçe altyazılı fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/g517rB5oX4s

Kaynak: Gazete Karınca

  • Hakkımızda
  • Künye

 

Başka Bir Denizli… Başka Bir Ülke… Başka Bir Dünya… MÜMKÜN…